Hakkımızda

Aksu Nargile

Her zaman sektörde öncü firmaların başında olan Aksu Nargile dürüst, ilkeli, yenilikçi ve daima olmazları olmayan bir hizmet anlayışıyla çalışmaktadır.

Türkiye genelinde 22 Şubeye sahip olan Aksu Nargile, her geçen gün bir Dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. İş ortaklarımız ile uzun süreli ve değer katan ilişkiler yaratmak başlıca prensiplerindendir.

Aksu Nargile, geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak, çevre ve topluma karşı sorumluluklarını eksiksiz yerine getirip; sosyal ve ekonomik değerler yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlamıştır.

En değerli paydaşlarından biri olan çalışanları ile birlikte koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak kültürel ve uluslararası kalite standartları çevresinde üretim yaparak sektörde Dünya’daki en güvenilir ve seçkinlik elçisi olmak gayesidir.

Miras edindikleri güvenirlik sadakat, devamlılık ve saygınlığı ile bir dünya markası olarak sürdürebilmek, bunun için çabalarını yaratıcılığa ve inovasyona, ortakları ile paylaşılan değerlere ve harika insanlarımıza ithaf etmektedirler.

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratan Aksu Nargile, Türkiye’nin yanı sıra tüm Dünya da ürünleri tüketicilerle buluşturup sektörde en beğenilen ve tercih edilen marka olmak yolunda ilerlemektedir.